Головна » 2019 » Вересень » 16 » You and Me
08:48
You and Me

Це справа, якою буду пишатись все життя, - запевняють школярі, які долучились до соціально-освітнього проекту You and Me.

Метою було поєднати учнів столичних шкіл із дітками, що борються із важкими діагнозами у лікарні Охматдит, довгі місяці проводять в інституті раку, вчаться в інтернатних закладах.

Показати дітям, що є і інше життя. І ті дітки такі ж самі – охочі до нових знань, із жагою до пригод і веселощів, такі ж відкриті і щирі до дружби.

Разом із викладачами англійської старшокласники придумували проекти про свій район, історію міста, готували майстер-класи і презентації для діток із особливими освітніми потребами. Відвідували іх у лікарнях та школах-інтернатах.

Знайомились, створювали разом герби районів Києва, спілкувались, вивчали історію і цікаві факти про столицю. І все це англійською мовою.

До проекту долучились 19 київських шкіл із різних районів столиці. Організаторами виступили викладач англійської, авторка багатьох соціальних проектів Камила Пономарьова (Каміла Каміла), ГО Здорове Людство, Victoria Schur, портал Всеосвіта. 

І наша команда із величезною відповідальністю підтримала цей важливий освітній проект. Від нашої школи у проекті взяли участь учні 10 класу минулого року під керівництвом вчителя англійської мови Лясоти Анни Богданівни. Перший етап завершився.

І підсумком стала зустріч викладачів-учасників проекту у неформальній обстановці- ділились враженнями, розповідали про свою участь, напрацьовували плани на майбутнє.

А другий етап проекту стартує вже восени – діти будуть готувати англійською мовою громадські проекти та захищати їх. А кращі візьмуть участь у голосуванні, і, можливо, отримають бюджетне фінансування на реалізацію.

Хочеш змінити щось у світі – почни із себе, - говорив Магатма Ґа́нді.

 

Переглядів: 118 | Додав: nataliya_borecka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0