Головна » 2016 » Листопад » 24 » Тиждень української мови та літератури
22:26
Тиждень української мови та літератури

З 15  по 21 листопада в школі "Логос" тривав тиждень української мови та літератури, який традиційно був насичений різноманітними цікавими зустрічами, яскравими святами, феєричними концертами, змістовними презентаціями, відкритими уроками.   

 

План заходів до тижня української мови «Український листопад»

Яскравою сторінкою тижня став відкритий урок української літератури в 9 -Є класі, темою якого була українська весільна обрядовість. Дев'ятикласники дізналися про стародавні українські  звичаї та обряди, які збереглися в народних піснях, а також порівняли їх  із сучасними тенденціями у весільних традиціях.

 

Цікавою подією для учнів 9-х класів став історичний  QR - квест  «Загадковий Київ». Така інтелектуальна інтерактивна гра - подорож  культурними пам'ятками  Києва не залишила байдужим жодного дев'ятикласника.    QR- коди все частіше з'являються на вулицях міст, журналах, на візитівках, в мережі Інтернет. Він є легким для розпізнання, не потребує спеціальних сканерів штрих-кодів і може бути зчитаний будь-яким мобільним телефоном чи веб-камерою ноутбука. 


Переглядів: 522 | Додав: 66pk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0