Головна » 2016 » Березень » 11 » Конкурс "Україна та світ"
09:47
Конкурс "Україна та світ"

Шановні колеги!

16 листопада 2015 року Президент України П.О.Порошенко підписав указ № 641/2015   «Про оголошення 2016 р. Роком англійської мови в Україні», де говориться що:

Встроенное изображение 1

 

Беручи до уваги вищевикладене та з метою розвитку соціальних компетенцій, мобільності та цивільного самовизначення молоді наша компанія «Династія» пропонує Вам взяти участь у шкільному конкурсі «Україна та світ», де ваші учні спробують себе у тесті з англійської мови, розкриють свій творчий потенціал у фотоконкурсі і кращі з них виграють поїздки за кордон на навчальні курси.

Конкурс "Україна та світ" планується проводитися серед дітей, які навчаються з 8 по 11 клас в м.Києві в період з лютого по травень місяць  у два етапи.

Перший етап - творчий конкурс "краща фотографія", який проводиться дистанційно з реєстрацією учасників і відправкою фото на наші контакти.

Другий етап проходить серед учасників, які брали участь у першому творчому турі і полягає в проходженні тестування з англійської мови на території учбового закладу.

Оцінювання проходить у першому і у другому турі. Три учасника, які наберуть максимальну кількість балів виграють поїздку за кордон на навчання. Оголошення та нагородження переможців конкурсу планується в травні місяці.

Додаткова інформації:

«Династія»  - це освітня організація, яка надає допомогу українським школярам та студентам, а саме: мета та напрямок майбудтньої професії; навчання за кордоном; вирішення формальних питань під час навчання.

Ми проводимо курси профорієнтації для школярiв, які хочуть визначитися з майбутньою спеціальністю ще в Україні, а також організовуємо курси іноземних мов у Києві, щоб підготувати майбутніх студентів до поїздки на короткострокові та довгострокові програми і полегшити їх адаптаційний період на новому місці.

 

-- 

С уважением, менеджер по образованию

Орлова Злата

Образовательная компания "Династия"

Положение о конкурсе                                    Go Study                                    DynastyPolandSummer             

Украина, г.Киев, пер. Ивана Марьяненко 9

+38 (044) 337-00-10

+38 (066) 337-00-10

+38 (098) 337-00-10

Skype: dynasty_office

Наш сайт: www.dynasty.company

 

Підказка до конкурсу

Переглядів: 399 | Додав: 66pk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0