Головна » Архів матеріалів

З 19 листопада кафедра суспільно-гуманітарних наук відкрила традиційний фестиваль предметних тижнів у школі "Логос". У 2018-2019 навчальному році предметний тиждень відбувався під гаслом "Подорож із минулого в майбутнє", адже по-справжньому щасливою людину роблять не речі, а відчуття. Тому більше подорожуйте, насолоджуйтесь кожним прожитим моментом та колекціонуйте спогади! Адже вони не закінчуються та не мають терміну придатності.

... Читати далі »

Переглядів: 35 | Додав: nataliya_borecka | Дата: 21.11.2018

День Гідності та Свободи - це особливе свято для українського народу, яке об’єднало дві знакові події у новітній історії країни – Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року. Цього дня 5 років тому українці вийшли з мирним протестом на майдан Незалежності в Києві, щоб відстояти свої цінності та свободу. Важкою ціною українці вистояли і перемогли! Доленосні події на Майдані залишили величезний відбиток в нашій пам'яті, історії культурі. Саме їм присвячений флешмоб учнів нашої школи.

... Читати далі »

Переглядів: 30 | Додав: nataliya_borecka | Дата: 21.11.2018

20 листопада 2018 р. в спеціалізованій школі №329 «Логос» ім. Г.Гонгадзе з поглибленим вивченням іноземних мов відбулась «Творча палітра інновацій початкової школи». Вчителі початкових класів закладу висвітлили ефективність інноваційних освітніх технологій.

В рамках заходу її учасники ознайомили з основними ключовими складовими Нової української школи: змістом освіти, методикою навчання, новим освітнім середовищем.

Інтерактивна діяльність учасників Палітри інновацій сприяла підвищенню рівня їх компетентності щодо науково-методичного супроводу розвитку особистості в освітньому просторі шляхом забезпечення якості освіти та її психологічної підтримки.

... Читати далі »

Переглядів: 54 | Додав: nataliya_borecka | Дата: 20.11.2018


 

Переглядів: 40 | Додав: nataliya_borecka | Дата: 08.11.2018

Останній день чверті по традиції у школу завітали містичні звичаї Дня всіх святих. В рамках святкування учні знайомилися з походженням цього свята, його символами, брали участь у конкурсах костюмів та виготовляли тематичні крафти. На великій перерві учні 10-х класів підготували танцювальний флешмоб, після якого організували дискотеку для учнів початкової школи. Виставка вирізаних гарбузів та плакатів пройшла на четвертому поверсі. Учні 6-а класу (класний керівник Савчук І.В.) підготували конкурси для учнів всіх шостих класів. Всі учасники отримали солодкі призи і масу задоволення.

... Читати далі »

Переглядів: 107 | Додав: nataliya_borecka | Дата: 26.10.2018

24 жовтня молодше покоління інтелектуалів вибороло призове місце у районному етапі змагань "Юніор-турніру". Команда учнів 6 класів у складі Плюсніна Андрія, Усової Світлани, Ненашева Власа, Колесніченка Всеволода, Онищенка Єгора та Соловйової Юлії під керівництвом Речун Ірини Миколаївни, Павлішака Максима Вікторовича та Філоненко Катерини Миколаївни посіли третє місце. Вітаємо!!!

... Читати далі »

Переглядів: 53 | Додав: nataliya_borecka | Дата: 24.10.2018

Булінг – це моральне, або фізичне насильство, агресія у будь-якій формі або будь-які інші дії, вчинені з метою викликати страх, тривогу, підпорядкувати особу своїм інтересам, що мають ознаки свідомого жорстокого ставлення.

Як протидіяти знущанням? Як зупинити агресію однолітків? Хто може просто й доступно пояснити це школярам? Звісно, колишні учні, а зараз студенти   Академії МВС України, які 23 жовтня завітали до школи "Логос" і провели в дружній невимушеній атмосфері цікаву та змістовну бесіду із семикласниками.

... Читати далі »

Переглядів: 49 | Додав: nataliya_borecka | Дата: 23.10.2018

17 жовтня 2018 року команда учнів 8 та 9 класів під керівництвом Бичко Діани Іванівни та Мельник Маргарити Семенівни вибороли четверте місце у конкурсі "Інтелект-турніру" серед шкіл Дарницького району. Черичка Назар, Матакова Валерія, Ілюшик Ірина, Сенюков Віталій, Берещенко Діана, Тхоревський Дмитро та Акимов Іван показали гарну підготовку та достойну гру. Вітаємо!

Переглядів: 38 | Додав: nataliya_borecka | Дата: 17.10.2018

День учителя - це завжди шалений темп та шквал емоцій. Це і ранковий флешмоб старшокласників, чий танець як ранкова кава - приємна і тонізуюча. Це святковий батл поколінь: Generetions X, Y та Z, на якому виступи кожної команди були оригінальними, подібно до коктейлю, що має свій особливий , неповторний смак. Це щасливі обличчя колег та дітей, повні позитиву та приємних вражень! Дякуємо, любі, за піднесений настрій та веселе свято!

... Читати далі »

Переглядів: 60 | Додав: nataliya_borecka | Дата: 06.10.2018

Аліса Шпакова, учениця 7-Г класу нашої школи, яка зараз мужньо бореться зі своєю хворобою, 5 жовтня святкувала день народження. Її однокласники та вся логосівська шкільна спільнота вирішили підтримати дівчинку та привітати з днем народження. Вітаємо тебе, Алісо, і чекаємо твого швидкого одужання! 

https://vimeo.com/293506310?fbclid=IwAR0ACWV-VCBS8qxpaXD6inNlHkqphqc0Q-WymVYIYlufAiX1q6iQ1us1DU4

Переглядів: 33 | Додав: nataliya_borecka | Дата: 05.10.2018

« 1 2 3 4 5 ... 14 15 »