Головна » Архів матеріалів

22 листопада відбулося засідання дискусійного клубу, на якому учні старшої школи намагалися знайти відповідь на запитання, чи існує в сучасному суспільстві  справжня рівність між чоловіком і жінкою.

... Читати далі »
Переглядів: 583 | Додав: 66pk | Дата: 22.11.2017

Протягом тижня супільно-гуманіратних наук одним з нейемоційніших заходів виявився флешмоб "Розмалюймо Україну разом", під час якого старшокласники згуртували учнів початкової школи навколо спільного завдання: створити разом ромальовку  - карту  України . Така творчість викликала шквал позитивних емоцій та гарантувала піднесений радісний настрій для малюків впродовж дня.

 

... Читати далі »
Переглядів: 515 | Додав: 66pk | Дата: 22.11.2017

21 листопада українці відзначають одне з нових, але знакових свят в історії України - День Гідності та Свободи.Свято відзначається щороку згідно з Указом Президента 13 листопада 2014 року і встановлено на честь початку цього дня двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.Саме 21 листопада 2013 року розпочались перші протестні акції української громадськості у відповідь на рішення тодішньої влади щодо припинення курсу на євроінтеграцію та скасування процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Але варто також пам’ятати, що обраний українським народом шлях хоч і важкий, але незворотний – події, які почалися біля монументу Незалежності ввечері 21 листопада 2013 року тривають і досі. Гідність не купиш за жодні гроші. Вона або є, або її нема. Тому в школі "Логос" щороку ДеньГідності та Свободи розпочинається флешмобом учнів, а під ... Читати далі »

Переглядів: 446 | Додав: 66pk | Дата: 22.11.2017

Креатив­ність можна розглядати як основу продуктив­ного розвитку дитини, як потенціал, що забезпечує його зростання,властиве так чи інакше кожній дитині. А результат — дитяча творчість, тобто той рівень оволодіння соціаль­ним досвідом, для якого характерні самостій­ний вибір  спрямованості його діяльності, вміння виробляти новий продукт. Творчість – це найприродніший спосіб для дитини засвоювати нове. Саме тому завдання створити ілюстрацію улюбленого місця в рідному місті та написати цікаву історія про один з об’єктів, зображених на малюнку, отримало чималу кількість охочих його виконати.

 

... Читати далі »
Переглядів: 502 | Додав: 66pk | Дата: 22.11.2017

Необхідність долати,робить команди згуртованими і гнучкими.Літературний QR- квест між учнями 9-х класів.

... Читати далі »
Переглядів: 466 | Додав: 66pk | Дата: 22.11.2017

«Україна – мирна країна» - під такою назвою триває в цьому навчальному році предметний тиждень кафедри суспільно-гуманітарних наук. Одним із символів миру та злагоди в кожній оселі для українців завжди був лелека. Такі сакральні символи  для кожного українця – вишиванку, лелек, калину, вишню, писанку тощо, відтворює у серії своїх  робіт „Рідна земля” Олег Шупляк, відомий сучасний бережанський художник. «Це те, що на генетичному рівні „зашито” у свідомості українців», вважає художник, який намагається поєднати у своїх роботах український ландшафт з українськими символами, щоб наочно показати зв’язок між символікою вишиванки і землею, на якій живе український народ.З  фотоілюстраціями робіт майстра  можна познайомитися у вестибюлі школи.

 

... Читати далі »
Переглядів: 463 | Додав: 66pk | Дата: 20.11.2017

Підготувавши виставу «Десь в Україні на початку минулого століття» (за творчістю М. Куліша  та до125-ї річниці з дня народження), учні 10-11 класів  десь з гумором , а в чомусь доволі серйозно спробували погортати сторінки української історії початку ХХ століття. Юні актори звернули увагу глядачів на те, що потрібно добре знати минуле свого народу і робити вчасно висновки , щоб не поповнювати книгу історії гіркими сторінками й щоб одного ранку не прокинутися рабом без мови, народу, землі.

... Читати далі »
Переглядів: 413 | Додав: 66pk | Дата: 20.11.2017

Учні 6-х класів запросили на «побачення» відому українську письменницю, перекладачку, журналістку, авторку дитячих бестселерів, а саме :збірок повістей  «Суперагент 000.» («У пащі крокодила», «Пастка у підземеллі», «Таємниця підводного міста», «У залізних нетрях», «Таємниця золотого кенгуру»), пригодницьких повістей«Пригоди голубого папуги», «Хлюсь та інші», «Таємниця Чорного озера»…І це ще не весь перелік популярних дитячих творів, якими зачитуються школярі «Логосу». Зустріч видалася дуже щирою, теплою, багатою на запитання та щедрою на відповіді.

 

 

... Читати далі »
Переглядів: 557 | Додав: 66pk | Дата: 20.11.2017

Історичний квест« Вірування та звичаї східних слов’ян», в якому взяли участь учні 8-х класів, згуртував  команди найбільш допитливих юних істориків . Щоб зробити  квест більш цікавим,  учням було запропоновано  завдання у вигляді QR- коду, прочитавши який,  можна було виконати завдання.QR-коди вміють зберігати в собі тексти невеликого обсягу, які можна зчитувати без підключення до Інтернету.

 

... Читати далі »
Переглядів: 455 | Додав: 66pk | Дата: 20.11.2017

«Поезія — це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі», говорить  відома сучасна українська поетеса-шістдесятниця Ліна Костенко. І це дійсно так, адже щороку на зустріч із творами поетів різних епох, країн та поколінь приходять захоплені слухачі та читці, закохані у світ вишуканого слова. Традиційно  така зустріч відбувається в актовій залі школи «Логос», і цього року учні 9-х класів запропонували провести її у форматі «Літературного рандеву».

 

... Читати далі »
Переглядів: 333 | Додав: 66pk | Дата: 20.11.2017

« 1 2 ... 17 18 19 20 21 ... 26 27 »